Gerbiami projektų dalyviai!

 

Norėtume su Jumis pasidalinti įspūdžiais iš VKIF organizuotos kelionės į Vokietiją spalio 23 – 26 dienomis. Kelionėje dalyvavo ne tik tie, kurie ypač gerai atliko šių metų darbus, bet ir tie, kurie jau keletą metų sėkmingai dalyvauja vertimų ir iliustracijų projekte Tavo Žvilgsnis.

Per kelias dienas susipažinome su dviem skirtingais Vokietijos miestais – Veimaru ir Leipcigu. Veimaras, kuriame lankėmes pirmą dieną, yra įtrauktas į UNESCO paveldo objektų sąrašą. Nors miestas ir nedidelis, tačiau jame gausu lankytinų objektų, kuriuos projekto dalyviai apžiūrėjo. Nedidelis miestas sužavėjo savo jaukumu ir giliomis meno ir literatūros istorijos šaknimis. Tuo tarpu Leipcigas pasirodė kaip didelis pramonės miestas su įspūdingos architektūros senamiesčiu. Miesto didybė savyje saugo senas meno ir kultūros tradicijas, tai galėjo pajusti kiekvienas kelionės dalyvis, kuris aplankė Leipcigo miestą.

Tikimės, kad Tavo žvilgsnis projekto dalyviams kelionė į Vokietiją patiko ir moksleiviai, pasisėmę įkvėpimo, toliau stebins savo puikiais darbais.

Taip pat pridedame kelionės dalyvių – Emilijos Višinskaitės ir Gabijos Baranauskaitės įamžintą nuotraukų albumą ir norėtume pasidalinti straipsniu, kurį parašė kelionės dalyvė Gabija Baranauskaitė. Jos mintis rasite čia. Jeigu norite pasidalinti savo nuotraukomis, mintimis ar pastabomis, prašome informaciją siųsti el. pašto adresu: pastas@vkif.lt

Dėkojame dalyvavusiems ir linkime sėkmės šių metų projektuose.

Pridedame Andriaus Gegužio nuotraukų albumą: